Ціна вказана за пам'ятник з аркою і колонами, підставка і квітник з надгробною плитою на землю. Інші комплектуючі додатково за бажанням. Ціна залежить від розміру поховання,потрібно обумовлювати, телефонуйте все розповімо.
Гранітні пам'ятники допомагають майстерно надати надгробку будь-яку необхідну форму,виконати всі побажання рідних і близьких
Гранітні пам'ятники не тільки володіють твердістю,міцністю і в силу цього вони довговічні і допускають ручну обробку,що дозволяє надати надгробку справжню художню форму.Поєднання полірованої і не полірованих поверхонь гранітних пам'ятників представляє можливість найбільш виразного контрастного виконання портрету та написи. Гранітні пам'ятники представляють можливість використовувати всю різноманітність шрифтів для гравіювання імені,прізвища померлого,пам'ятних дат і слів.Тільки останнім часом, стало можливе широке застосування граніту та виготовлення не дорогих пам'ятників з нього
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Одинарний |
| Вид | Меморіальний комплекс |
| Розташування | Вертикальне |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Полірування | Кругова |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 1800 мм |
- Ціна: від 150 000 ₴











