Ціна вказана за пам'ятник з підставкою і квітником на землю, інші комплектуючі додатково за бажанням.Гранітні пам'ятники допомагають майстерно надати надгробку будь-яку необхідну форму,виконати всі побажання рідних і близьких
Гранітні пам'ятники не тільки володіють твердістю,міцністю і в силу цього вони довговічні і допускають ручну обробку,що дозволяє надати надгробку справжню художню форму.Поєднання полірованої і не полірованих поверхонь гранітних пам'ятників представляє можливість найбільш виразного контрастного виконання портрету та написи. Гранітні пам'ятники представляють можливість використовувати всю різноманітність шрифтів для гравіювання імені,прізвища померлого,пам'ятних дат і слів.Тільки останнім часом, стало можливе широке застосування граніту та виготовлення не дорогих пам'ятників з нього
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Меморіальний комплекс |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Полірування | Кругова |
| Розташування | Вертикальне |
| Тип | Одинарний |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 500 кг |
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 8 мм |
- Ціна: від 80 000 ₴











