Переваги компанії “Гранітні вироби”
![]()
Власне виробництво
Усі товари, які представлені у нашому каталозі пам'ятників з цінами, ми виготовляємо самостійно з використанням найновішого обладнання. Це дає змогу гарантувати високу якість надгробків та виконувати індивідуальні замовлення.
![]()
Компетентність
Наша компанія була заснована у далеко 1999 році, тож за нашими спинами присутній величезний досвід. Майстри знають про всі особливості роботи з гранітом та легко втілять у реальність будь-який задум замовника.
![]()
Швидкість
Менеджери нашої компанії на зв’язку впродовж усього тижня. Ми не тільки оперативно консультуємо замовників, але й швидко виготовляємо надгробки. Так, щоб створити стандартні пам'ятники, ціна яких є доступною, нам знадобиться до 7 днів.
![]()
Гарантія якості
Усі пам’ятники, купить які ви можете на сайті або в телефонному режимі, виготовляють з висококласного граніту. Крім того, ми надаємо гарантію на усі вироби.
Як оформити замовлення на нашому сайті?
Вибір надгробка Одинарні пам'ятники із граніту на нашому сайті представлені великою кількістю варіантів. Ознайомтеся з асортиментом та оберіть той виріб, який підходить саме вам.
Оформлення Оформити покупку будь-якого пам’ятника, хреста чи гранітної ікони можна кількома способами: у телефонному режимі, на сайті шляхом додавання товару у кошик або через месенджери.
Розрахунок Виготовлення пам’ятника розпочинається лише після отримання авансу. Внести передоплати у розмірі 50% можна за реквізитами, які у ході узгодження деталей надасть менеджер.
ДоставкаНадійно пакуємо пам’ятники, аби вони не пошкодилися під час транспортування, та відправляємо їх у будь-який куточок України поштовою компанією Делівері. В Житомирі забрати виріб можна власним транспортом.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Плита |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Розташування | Вертикальне |
| Тип | Одинарний |
| Колір | Чорний |
| Виробник | S&O |
| Розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 8 мм |
- Ціна: від 28 000 ₴









