Переваги покупки у компанії "Гранітні вироби"
![]()
Виготовлення
Ми маємо власне виробництво та виконуємо замовлення за допомогою сучасного імпортного обладнання для обробки граніту.
![]()
Ціни
Ми працюємо безпосередньо з постачальниками матеріалу, що дозволяє зберігати вартість гранітних пам'ятників у прийнятному діапазоні.

Зберігання та встановлення
За потребою ваше замовлення може безкоштовно зберігатися на нашому складі протягом 36 місяців, а також ми надаємо послуги з встановлення надгробків.

Гарантія
Протягом 12 місяців діє гарантія на вироби та усі види робіт.
Проста і звична схема замовлення
Оформлення замовленняОформити покупку можна, написавши нам повідомлення на сайті, або за телефонами, що вказані в контактах.
Зворотній зв'язокУ найкоротші терміни після замовлення ми передзвонимо вам для уточнення деталей.
Спосіб оплатиЗа товар можна розплатитися за банківськими реквізитами. Для того, щоб ми почали виробництво, потрібна передоплата у розмірі 50% від вартості замовлення.
ДоставкаМи відправляємо по території України «Новою поштою» та «Делівері», доставляємо пам'ятники транспортом компанії, а також надаємо можливість самовивозу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Одинарний |
| Вид | Плита |
| Розташування | Вертикальне |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 1200 мм |
- Ціна: від 37 000 ₴











