Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ціна вказана за пам'ятник із надгробієм.
Огорожа та розмір захоронення обговорюється додатково,також фото скло та гравіювання на граніті, фурнітура бронзова, ваза,лампада.
Елітний пам'ятник із чорного натурального граніту з арковою конструкцією, фотопортретом у кольорі та написом «Герої не вмирають». Монумент створений для пам'яті захисників України — міцний, довговічний і виготовлений із високою точністю. Виробництво гарантує якість, художнє гравіювання доставку при потребі встановлення всією Україною.
За докладнішою інформацією звертайтеся за телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Одинарний |
| Вид | Арка |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Полірування | Кругова |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Висота | 2700 мм |
| Вага | 1900 кг |
| Товщина | 120 см |
- Ціна: від 240 000 ₴











