Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елітний оригінальний меморіальний комплекс з натурального граніту — це стильне та величне рішення для вшанування пам'яті близьких. Виготовлений з високоякісного гранита, цей комплекс поєднує в собі елегантний дизайн, тривалу міцність і вишукану ручну обробку. Ідеально підходить для тих, хто хоче створити пам'ятник, що буде символом вічної пам'яті та поваги. Оригінальний дизайн і найкраща якість матеріалу дозволяють створити унікальний і неповторний меморіальний комплекс, який прослужить на багато років.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Одинарний |
| Вид | Меморіальний комплекс |
| Розташування | Вертикальне |
| Полірування | Кругова |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Товщина | 120 см |
- Ціна: від 390 000 ₴







